LifeHacks|Veci ako si uľahčiť život- Ann´s Life

Čaute všetci! :) Dneska je sobota upratovací deň a tak som sa rozhodla, že si pre vás pripravím 5 Life                                                Hackov v preklade: (Veci ako si uľahčiť život).

1. Určite máš nejaké tvoje obľúbené topánky. Nosíš ich tak často že začnú trochu(trochu viac) smrdieť. :D Takžé mám tu pre teba taký malý trik! :) Vezmi si ľubovoľný čaj ktorý ti najviac vonia a polož ho do vnútra tvojich topánok aspoň na 24h a tvoje obľúbené topánky bi mali zase pekne voňať. 


2. Na tento lifehack budeš potrebovať lak a nejaký prsteň ktorý rada nosíš.
Ide vlastne o to, že keď máš svoj obľúbený prsteň dlho na svojom prste tak ti občas zanechá na tvojom prste farebnú škvrnu. (Neviem ako to mám lepšie vysvetliť :D) Takže vnútornú časť prsteňa (vyznačenú na obrázku) natri lakom.
3. Tento lifehack je najjednoduchší aký som videla. :D Potrebuješ na to svoju zubnú kefku a štipec na vešanie mokrých vecí. :D  Štipec ti bude slúžiť ako stojan na kefku. Šialené čo? :D 


4. Neviem ako vy ale ja som v svojom živote zažila kopu trapných situácií. :D Ako keď je niekde ticho a vám sa chce kýchnuť. :D Chceš to zastaviť včas? Stačí ak si dáš svoj prst takto pod nos a podržíš ho tam niekoľko sekúnd. Aspoň mne to pomáha. :)


5. Ako posledný lifehack tu mám pre teba tento. Je to taký v podstate ani nie lifehack ale ,,návod´´ na Mason Jar. (Nwm ako sa to píše. Keď zle tak prepáčte. :D ) Stačí ti na to košíček od muffinov, zaváraninovú fľašu a nejakú rubber gumičku. :) Košíček dáme na vrch fľaše a aby nám tam košíček držal spevníme ho rubber gumičkou. :) 


To bolo všetko pre tento článok. Ak sa ti páčil nezabudni ho zdieľať. :) ;)
Ďakujem za prečítanie!. :D :)

-Ann´s Life


Kde ma môžeš sledovať?:
Instagram: https://www.instagram.com/annik1003/
Snapchat: anni_912003
Facebook: https://www.facebook.com/Looksby-Ann-1488819081412768/


3 komentáre

  1. Skvělé nápady! Určitě vyzkouším sáčky čaje do bot a dát si prst pod nos, když se mi chce kýchnout :) Tvůj blog se mi moc líbí, přidávám se k pravidelným čtenářkám :)


    GIVEAWAYAnother Dominika

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Takéto life-hacks sú naozaj skvelé! :)Super tipy :)
    My blog: THE COLORFUL THOUGHTS

    OdpovedaťOdstrániť