Mini Beauty Haul | Ann´s Life


Ahoj dneska tu mám pre teba taký mini beauty haul. Ako som už písala nemaľujem sa ale sem tam raz za čas si dám nejakú tú špirálu. :D Takže ako prvý ti chcem predstaviť tento sprchovací gél s vôňou melónu od značky Balea. Vonia fakt úžasne a je vážne super. Aj cena bola SUPER! :) Táto sprchovačka stála euro čiže to je tak 25 až 30 českých korún. Vážne doporučujem kúpiť! :)


Ako môžete vidieť tak som si značku Balea veľmi obľúbila a aj tento šampón na vlasy. :D Má vôňu tropického ovocia a vonia fakt luxusne. :) :D Šampón je zo sady púť a je vážne ale vážne super! Tiež doporučujem kúpiť. :) Šampón stál tiež euro. :) 


Ako ďalší produkt tu mám pre teba túto čistiacu vodičku na tvár od Clear&Clear. Malo by to vyčistiť čierne bodky. Malo. :D Na mňa to nejako nefunguje alebo čo. :D Stálo to niečo okolo 3eur. :)
Neviem no. Pleť to vyčistí ale čiernych bodiek sa to nezbaví. :) :D 


No. Značku Essence mám rada. Ale táto špirála ma sklamala. :( Mne osobne vyhovujú špirály ktoré majú hrubý a veľký štetec. Táto špirála túto podmienku splňuje ale keď ju mám na oku tak keď zaschne tak sa strašne  ale, že vážne troší. Je vodeodolná čiže ju tak ľahko nič nezmyje a keď ju už máte dlhšiu dobu na očiach tak sa začne otláčať o spodnú stranu oka. :( Škoda špirály. :( 


To bolo všetko pre tento článok. Ak sa ti páčil nezabudni ho zdieľať. :) ;)
Ďakujem za prečítanie!. :D :)

-Ann´s Life


Kde ma môžeš sledovať?:
Instagram: https://www.instagram.com/annik1003/
Snapchat: anni_912003
Facebook: https://www.facebook.com/Looksby-Ann-1488819081412768/


Ďakujem za pozretie tohto článku :) :*
Ann´s Life

3 komentáre