Krém na ruky- Balea | Ann´s Life


Ahojte! :) Dnes to bude zase nový článok a bude to recenzia na tento krém na ruky od značky Balea. :)Ako prvý ma oslovil jeho krásny dizajn. No veď posúďte sami. Mám rada keď má nejaký môj obľúbený produkt aj krásny dizajn, a myslím, že nie som sama.  :D 


Má príjemnú kvetinovú vôňu a krásne hydratuje ruky. :) Vždy v zime si musím krémovať ruky pretože ich mám vždy suché a hánky prstov mám celé červené, opuchnuté a boľavé takže tento krém doporučujem pre tých ktorý majú suché ruky. :) 


Tento krém nebol vôbec drahý. Stál možno 1 euro. Myslím. :D pretože som si ho kupovala ešte pred letnými prázdninami a ja krémy používam hlavne v zime. :) :D 

Používaš v zime aj ty nejaký krém na ruky? Ak áno aký? :)

To bolo všetko pre tento článok. Ak sa ti páčil nezabudni ho zdieľať. :) ;)


Kde ma môžeš sledovať?:
Instagram: https://www.instagram.com/annik1003/
Snapchat: anni_912003
Facebook: https://www.facebook.com/Looksby-Ann-1488819081412768/


Ďakujem za pozretie tohto článku :) :*
Ann´s Life

3 komentáre

 1. Zrovna teď taky používám krém na ruce od Baley a jsem s ním moc spokojená, příště si nejspíš zase nějaký od Baley koupím :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tento krém patří mezi mé nejoblíbenější, které kdy Balea měla :) Bohužel je opět z limitované edice :(

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Balea produkty mám veľmi rada, či už sprcháče, krémy, skrátka všetky! Majú skvelé ceny, rozkošné balenia, krásne voňajú a ešte sú aj kvalitné. Konkrétne tento krém som ešte neskúšala ale keďže krémy na ruky mám veľmi rada, asi si po neho behnem:)

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť