Serials and films 2017|Ann´s Life


Ahoj! Už dlhšie nebol žiadny článok. Veľmi sa vám zato chcem ospravedlniť. :( Dnes som si pre vás pripravila článok o filmoch a seriáloch ktoré ma nejako zaujali alebo sa mi páčili, možno vás tiež nejaký zaujme a možno si ho pozriete. ;)
Mám tu pre vás jeden seriál a 2 filmy, ktoré mám strašne rada. Aj ja by som bola rada ak by ste mi do komentáru napísali aký je váš obľúbený seriál alebo film. mám strašne rada tie také dievčensko komediálne filmy ako napríklad Mean Girls. Ak by ste najký takýto film poznali tak mi to určite prosím napíšte do komentáru. <3 A my poďme na to! ;)Určite už ste počuli o tomto seriáli 13 reasons why. Je to vlastne seriál o tom, že dievča menom Hanna Baker spácha samovraždu ale ešte pred tým ako sa zabije nahraje na kazety dôvody prečo to chce ukončiť. Kazety však dostanú len určitý ľudia...ktorý za jej smrť v podstate môžu alebo ich mala rada. Tento seriál je v súčastnosti veľkým hitom a môžete si ho pozrieť na topserialy.to .
Je to vážne super seriál a sponzoruje ho Selena Gomez. Seriál vznikol kôli tomu aby sa predišlo samovraždám tínedžerov. V USA sa pre šikanu zabilo už veľa detí...


Mám tu pre vás aj film XXX návrat Xandera Caga. Tento film sa stal mojou láskou už keď som len videla trailer. Hraje tam aj moja obľúbená herečka(Nina Dobrev z TVD). <3 dej je ťažší na vysvetlenie ale dám vám tu niekde trailer. <3 ;)


A ako posledný je tu film Mean Girls ktorý som už spomínala na začiatku. Je to o dievčati ktoré príde na novú školu a tam stretne tieto tri namyslené baby alebo ináč mrchy. :D Ona sa nechtiac dostane do ich partie ale bude to jej chyba ža im skočila na ich sladké rečičky. :D Milujem takéto filmy. ;) :D 

Aké sú tvoje obľúbené filmy a seriály? Budem rada ak mi to napíšeš do komentáru a inšpiruješ ma. :* ;) 


Kde ma môžeš sledovať?:
Instagram: https://www.instagram.com/annik1003/
Snapchat: anni_912003
Facebook: https://www.facebook.com/Looksby-Ann-1488819081412768/
Musical.ly- @anna1003

Ann´s Life

2 komentáre

 1. Hezký článek a ten film Mean girls mě zaujal, asi si ho někdy pustím :) A pokud bys chtěla i nějaký tip ode mě, tak ti určitě můžu doporučit Forresta Gumpa, Millerovi na tripu, Juno... já mám fakt hodně oblíbených filmů a seriálů taky :) mimochodem o seriálech jsem taky psala článek, tak se můžeš mrknout ke mně na blog: jdusizasvym.blogspot.cz :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za tipy určite si nektorý film pustím.
   Určite sa na tvoj blog pozriem a dám aj sledovanie. ;) Ďakujem za to tvoje. 💖

   Odstrániť