My Hobbies|Blog of Sunflower


Je to tu! Nový článok! <3 
Dneska by som sa s vami chcela podeliť o to, čo ma baví a naplňuje. Po prečítaní článku by som bola rada ak by si mi ty do komentáru napísala, čo naopak baví a naplňuje teba. 
Poďme na to. :)


1.Korčuľovanie-Už od 3 ročníka na základke keď som dostala svoje prvé korčule ma to začalo baviť. Pre istotu tu ich fotku nedám pretože vyzerajú hrozne. :D Mala som ich až doteraz pokým som neobjavila seriál Soy Luna ktorý chodí na Disney Channel. Povedala som si, že moje korčule sú už dosť staré tak si kúpim nové. Nechcela som mať zasa tie také obyčajné a tak som sa inšpirovala týmto seriálom. (Ospravedlňujem sa, že sú trocha špinavé ale už som sa s nimi toľko nakorčuľovala...:D) Teraz som ich však musela odložiť keďže je chladnejšie a to ma mrzí, že najbližšie ich vyberiem až niekedy v jari. :(

2.Blogovanie-Písanie článkov,nápady a myšlienky ktoré s vami môžem zdieľať...je to pre mňa niečo neopísateľné! Baví ma vyrábať rôzne veci a čítať články iných ľudí. Je to môj svet kde mi do toho nikto nemôže nič hovoriť. 

3.Strihanie a robenie videí-Ešte dávnejšie som si založila YT kanál kde som pár mesiacov natáčala videá. Nechcela som aby o tom vedel niekto z mojich kamarátov...časom to všetko prepuklo a ja som všetky svoje videá z kanála vymazala a dodnes to ľutujem! Nedovoľ nikomu aby ti bral tvoje sny hoci ťa ľudia ohovárajú a vysmievajú sa ti! Tak som prestala s točením a po dlhšiom čase som začala robiť edity k rôznym seriálom. Dám vám tu edit ktorý som vytvorila k postave Veronica Lodge z Riverdailu. :)


            

4.Fotenie- Založila som si instagramový účet kde pridávam fotky ktoré sama fotím a upravujem.

Môžete ma tam začať sledovať ak kliknete -->TU<--  <3

Aké sú tvoje záľuby? Čo rada robíš vo voľnom čase? :)

Mám vás rada vaša 

-Annie.

Nezabudni sledovať ak sa ti môj blog zapáčil! ;)

Enjoy. 

Kde ma môžeš sledovať?:
Instagram: https://www.instagram.com/annik1003/
Snapchat: anni_912003
Facebook: https://www.facebook.com/Looksby-Ann-1488819081412768/
Musical.ly- @anna1003

Ann´s Life


4 komentáre

 1. Tie korčule sú úžasné, a inak strihať videá by som chcela vedieť aj ja, zatiaľ však je to na bode nula :(
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som veľmi rada! Určite sa to raz naučíš! <3 Ani mne to zo začiatku veľmi nešlo ale robila som čo ma baví a to je hlavé! ;) :)

   Odstrániť