MY FAVOURITE SONGS 2017|Blog of Sunflower


Tento článok bude venovaný mojím najmilovanejším pesničkám bez ktorých by som asi nemohla žiť. 
Ale ešte pred tým ako začneme tak vám chcem napísať niečo o mne a o hudbe.Už od druhého ročníka na základke som začala chodiť na súkromnú základnú umeleckú školu kde som sa potom neskôr začala učiť hrať na husliach. Pokračovalo to až do môjho 8.ročníka na mojej základnej až som to vzdala.

Na husle som nemala dostatok času ale popravde sa mi na nich ani hrať nechcelo. Nenaplňovalo ma to. Nebola som šťastná. Väčšinou som husle chytila do ruky deň pred tým ako som mala ísť do tej školy. Bolo to pre mňa niečo strašné. Moji súrodenci túto školu dokončili. Mali tam aj tablá s ich fotkami. Mrzelo ma to, že ja na tom table už nebudem s nimi. 

Bola som iná ako oni. A preto som sa cítila zle. A ešte ťažšie bolo pre mňa lúčiť sa s tými učiteľmi. Hlavne s učiteľkou Fialovou ktorú som mala tak veľmi rada... najlepšia učiteľka huslí na svete.

Viem, asi vás to nezaujíma ale ja tento blog beriem ako polovicu svojho sveta a zverím mu všetko čo bude chcieť moje srdce. Je to ako keby môj verejný denník. :)

Ale poďme už na článok...

Ako som už spomínala, hudba je súčasť môjho života. A som za to rada. Pomáha mi vyrovnať sa s vecami alebo ma ešte viac poteší keď sa stane niečo krásne. 

Preto som si pre teba pripravila pár pesničiek ktoré počúvam stále. No jednu už počúvam dosť dlhú dobu a ešte stále ma tá pesnička neomrzela. ;) Tak dúfam, že sa ti zapáčia tak rovnako ako mne!


         

Takže ako prvú tu mám pesničku I´m the One. V tejto pesničke spieva Justin Bieber. Zo začiatku som ho veľmi nemusela ale teraz...je to podľa mňa vážne milý,talentovaný a hlavne pekný chalan! :D 
Ďalej tu mám pesničku Mama ktorú keď niekto zapne tak si ju spievam stále! Je to veľmi chytľavé. :DDA je to tu. Moja najobľúbenejšia pesnička za posledné 2 mesiace. Už od začiatku sa mi okamžite začala páčiť a vždy ma tak rozžiari,poteší a naštartuje do nového dňa! Pesnička sa volá More than you know. A ten klip!...Nie je čo dodať. Proste najdokonalejšia pesnička.Túto pesničku som spoznala asi pred mesiacom na tábore keď ju pustil môj veľmi pekný(nie žeby sa mi páčil :´D) kamarát Matúš. A tá pesnička mi hneď vliezla do pamäte. Opýtala som sa ho ako sa tá pesnička volá. Je to song Chasing Highs.Táto pesnička je strašne nádherná. Spieva ju David Guetta a Justin Bieber. Naozaj veľmi krásna pesnička.


No a je tu ešte jedna KRÁSNA pesnička od Justina! Vlastne až teraz som si uvedomila, že ho počúvam dosť často. :D Ale páči sa mi viac ako 2U. ;) Dneska som ju počúvala dookola pri mojom upratovaní kôpok vecí z mojej postele. Názov pesničky: Friends. <3 


A to by bolo z mojich obľúbených pesničiek a z dnešného článku asi tak všetko. Ďakujem za prečítanie a všetkým vám držím prsty. Či už v pondelok nastupuješ do práce alebo d školy! <3 Stále neviem ako mám spraviť to normálne srdiečko. :D Keby mi s ním niekto vedel poradiť napíšte mi to určite do komentára! :D 

Poznáš nejakú z týchto pesničiek?

Mám vás rada vaša 

-Annie.

Nezabudni sledovať ak sa ti môj blog zapáčil! ;)

Enjoy. 

Kde ma môžeš sledovať?:
Instagram: https://www.instagram.com/annik1003/
Snapchat: anni_912003
Facebook: https://www.facebook.com/Looksby-Ann-1488819081412768/
Musical.ly- @anna1003

Ann´s Life
12 komentárov