Favourite movies


Krásny začiatok víkendu prajem. Filmy má podľa mňa skoro každý rád,tak ma napadlo, že sa s tebou podelím o niekoľko mojich obľúbených flmov. ;)


Opäť som nebola nejaký ten čas aktívna na svojom blogu. Môže za to aj to, že sa nám pokazil náš počítač a tak píšem tento článok na sestrinom notebooku ktorý mi na týždeň požičala pretože odcestovala. Bolo to naozaj ťažké ju presvedčiť, aby mi ho dala. :D 
Nuž nebudem to tu asi ďalej okecávať, pretože to asi nikoho nebaví. :D 

 San Andreas


 Tak tento film som objavila iba včera,keď som na neho len tak narazila pri hľadaní filmov ktoré som si chcela pozrieť. A pretože tam hraje Dwayne Johnson tak som si ho aj hneď musela pozrieť lebo filmy kde je on sú väčšinou veľmi dobré. :D :D A je sexy.(Nie film ale Dwayn):DD Čo k tomu dodať? :DD Film je o zemetraseniach ktoré postihnú Južnú Ameriku a celú časť ktorú nazvú San Andreas. Jeho rodina(akože Dwaynova) sa ocitne v týchto zemetraseniach a tak sa ju vydá zachrániť. ;) Spracovanie filmu a grafika je proste úžasná a tak realistická, že to ani nie je možné. ;) Film je dobrodružný,vtipný a aj som si na ňom aj poplakala. :´D Vďaka tomuto filmu som si uvedomila, aké máme všetci šťastie, že žijeme na miestach kde sa zemetrasenia neodohrávajú...
Film si môžeš pozrieť TU. 


Má ma rád,nemá ma rád


 Film som objavila tiež iba včera a toľko mi toho dal...naozaj. Malá Julie je už od 2 ročníka na základnej zaľúbena do Bricea ktorý ju zo začiatku vôbec nemal rád no neskôr sa to pre niečo vymenilo...Je to tiež naozaj krásny a vtipný film. Odporúčam si ho pozrieť. ;) Ani neviem čo mám k tomu ešte napísať pretože sa to ani nedá opísať slovami tento príbeh...
Film si môžeš pozrieť TU.

Fuck you pán profesor 1,2,3


Kto nevidel tento film tak potom nevie o čo prichádza. :D Pri niektorých scénach som sa naozaj váľala po zemi, teda skôr po posteli od smiechu. :DD Je to Nemecká komédia o učiteľovi menom Zeki(ktorý nedávno vyšiel z väzenia) a musí ísť učiť na strednú školu kde mu priradia tú najhoršiu triedu. Dôvod prečo tam šiel učiť sa dozvieš z filmu. ;) 
Film si môžeš pozrieť TU.

Cesta na tajomný ostrov


Áno ďalši film s ním a ešte jeden tu bude. Skrátka ďalší dobrodružný film ktorý som dlho nevidela a tak som už zabudla o čom presne všetkom bol ale jedno je isté...veľmi sa mi páčil. Určite si ho pozri. Hraje tam taktiež Vanessa Hudgens z High Scgool Musical. :)
Film si môžeš pozrieť TU.

Jumanji-Vitajte v džungli


No a zasa je tu ako som spomínala. :D Tento film je úžasný. :D Na ňom sa poriadne zasmejete. ;) Je to o hre Jumanji ktorá do seba vtiahne skupinku mladých tínedžerov ktorý sa stanú postavami ktoré si vybrali. Musia prejsť mnoho prekážok aby sa z hry dostali. Bude to však ťažké pretože každý z nich má iba 3 životy. ;) 
Film si môžeš pozrieť TU.


Poznáš niektorý z týchto filmov? Ak áno, videl/a si ich? ;)


                                                       Ďakujem za tvoju spätnú väzbu. 
                                                                          -Ann


14 komentárov

 1. Znám akorát Fak jú pane učiteli a pak Má mě rád nemá mě rád a oba filmy mám taky moc ráda :)

  Maris Novotná

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Neviem či si tiež fanúšička aj dobrodružných filmov ale ak áno určite si pozri aj tie ostatné. ;)

   Odstrániť
 2. San Andreas,Profesora aj Cestu som videla a sú to skvelé filmy. Každý niečím iným. :) skvelé tipy,ten zaľúbený som ešte nevidela tak ten si pozriem. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Okrem prvých dvoch som ostatné videla a sú vážne super ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. O tom prvom som tiež najprv nepočula ale teraz ho mám naozaj veľmi rada.

   Odstrániť
 4. Na Jumanji se chci podívat už jak dlouho, ale nějak jsem nenašla zatím čas. Naposledy jsem se dívala po internetu a bylo to v hrozné kvalitě, tak třeba teď s odstupem už to bude lepší. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Na bombuj.eu mali ten film ale teraz sa tam nedá pozrieť a neviem prečo. :/

   Odstrániť
 5. Všechny tahle filmy taky miluju! Poslední dobou hlavně Jumanji:D.
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Úplne všetky? To je naozaj super! ;) Áno Jumanji je super. A hlavne keď tam je Nick Jonas. :D

   Odstrániť
 6. Fakjú pán profesor som videla všetky tri časti ale najviac sa mi páči 1 a 2 <3 Ale je to skvelý film pri ktorom mi vôbec nevadí ani nemčinu počúvať :D

  Klaudia Duranova / INSTAGRAM

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ja som videla akurát tú Cestu na tajomný ostrov, ale to San Andreas vyzerá super ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Všechny filmy jsem viděla, ale Jumanji je za mě nejlepší, hrozně jsme se u něj nasmáli v kině. :)

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť