First impression|Maybelline instant anti age eraser korektor| Blog of Sunflower

Včera som bola v meste a spomenula som si na rannú rutinu cez školu u jednej youtuberky. Určite to bola Katuš Tomíčková ktorú mám veľmi rada.
Vo videu hovorila,že sa do školy líči naozaj veľmi minimalisticky, čož sa mi veľmi páčilo. Jej rutina pozostávala z korektoru,riasenky,highlighteru a asi aj nejakej linky na oči.

Ja sa veľmi nelíčim ale prázdniny sa skončia a ja idem poprvý krát na strednú. Trochu sa tam obávam ísť. Ak by ste chceli, môžem vám potom napísať osobitný článok z môjho prvého dňa na strednej ak by ste o to mali záujem. Napíšte mi to do komentáru. ;) 

No a možno by som sa aj chcela začať aspoň trošičku líčiť. Neviem prečo ale highlightery mi prídu fakt naozaj super! Mám rada trblietavé a rozjasňujúce veci. :D 

No ale poďme sa vrhnúť k samotnému článku. Asi sa pýtate čo je to za slovíčko first imression. Slovo znázorňuje vašu prvú skúsenosť s niečím alebo niečo čo ste predtým nikdy neskúšali a prvý krát to vyskúšate a rovno zhodnotíte a vyjadríte vaše pocity. ;)

Tu môžete vidieť moje ´krásne´ kruhy pod očami ktoré sa budem snažiť s týmto korektorom zamaskovať. Ospravedlňujem sa za svoje póry...


Korektor si nanášate na tvár pomocou menšej hubičky ktorú môže vidieť. ;)


Ja tento korektor hodnotím veľmi pozitívne. Krásne kryje. Tu môže sami vidieť rozdiel. Zakryla som si najprv iba ľavé oko, z vašej strany pravé. ;) :D 

Určite sa ho oplatí si kúpiť ale cena je fakt trošku prehnaná. Stál 8 eur. Hneď ako som prišla domov tak som sa šla na internet pozrieť ako ho ostatné blogerky a youtuberky hodnotia a mohla som si vydýchnuť. Za tú cenu asi naozaj stojí. ;) 


Máte skúsenosti s týmto produktom? :)Ďakujem za tvoju spätnú väzbu. 
-Anna5 komentárov

 1. Zkušenost s ním nemám, ale kryje opravdu hezky.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zkušenost nemám, ale výsledek vypadá opravdu dobře. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Hodně jsem o tomto korektoru četla a vesměs to bylo pozitivní, za tu cenu bych do něj ale nešla :-)
  All my cosmetics

  OdpovedaťOdstrániť