Čomu sa venujem vo voľnom čase?+nové internetové objavy!Ahoj! Teším sa, že tu znova môžem pre teba písať článok. ♥´Pripravila som si pre teba článok o tom čomu sa venujem vo voľnom čase, ako ho trávim a podobne. ;) 
Ešte som si pre teba pripravila pár internetových prekvapení. Teda dúfam, že ťa to prekvapí a poteší, pretože ja som z toho, čo vám tu zachvíľku zdelím veľmi tešila. 


Ukulele.


Jedna vec ktorú o mne vie iba malá skupinka ľudí. Hrám na ukulele. Teda, aspoň sa učím. :D Pred pár rokmi som sa venovala hre na husliach ale to cvičenie ma prestalo baviť a nerobilo ma to šťastnou. 
Teraz som však samouk a hrám si kedy sa mi len zachce. ;) ♥´

Kreslenie.


Tejto činnosti som sa chcela a chcem najďalej venovať. Hoci, keď sa mi nedarí niečo nakresliť podľa mojich predstáv idem si niekedy vytrhať všetky vlasy alé...baví ma to. :D 
Treba len trénovať a kresliť a kresliť a kresliť. ;) 

Čítanie.Milujem knihy. Najviac sa mi však páčia romány. Teraz nedávno som navštívila knižnicu a požičala som si odtiaľ knihu ,,Ukradnuté sny" od autorky menom Bettina Belitz. Kniha je dosť hrubá takže dúfam, že ju stihnem prečítať do Vianoc. :D 
PS.: Ak máš rada fantasy, sny, a romány tak táto kniha bude určite pre teba. ;) :) 

No a ešte sa venujem surfovaniu po internete ktoré sa snažím veľmi obmedziť. :D 

Teraz sa presuňme k tým novinkám ktoré som objavila. 

Seriál Reign. (Kráľovstvo)

Tento seriál som objavila pri tom keď som mala chuť si pozrieť nejaký super,čuper seriál ktorý by sa mi neskutočne páčil. Pomohol mi s tým ujo Google. :D 
Dala som do vyhľadávača ,,best teen serials,, a vyhľadalo mi tam stránku s kopu seriálmi ale zaujal ma tento. 

Príbeh seriálu sa odohráva v minulosti, keď ešte vládli králi a kráľovné existovali princezné, princovia a dvorné dámy. 
Hrdinkou je 15 ročná Mária(Škótska kráľovná) ktorá je už od svojich 6 rokov zasnúbená z budúcim kráľom Francúzska Františkom. 

Ja vám tu dám video intra na tento seriál lebo je tak úžasné že až...:D
Ďalším dôvodom prečo sa mi seriál a intro tak páči je tá pesnička v pozadí. Hneď ma upútala. ;)

The Lumineers- Scotland

    After film.


Neviem či poznáš knihy After ktoré boli a stále sú neskutočne populárne ako na Slovensku a v Česku ,ale aj v celom svete. 
Jedná sa o to, že bude film. Ja som tomu vôbec nemohla uveriť a neskutočne som sa tešila! 
Dúfam a veľmi dúfam že knihy poznáš a že ťa táto informácia poteší tak ako mňa pred pár dňami. ;) 
Knihy som neprečítala všetky a niektoré strany sa mi nečítali veľmi príjemne podľa toho čo sa tam dialo pretože je to dosť...divné ako tam všetko autorka až dopodrobna rozpísala...ale inak tá kniha je skvelá. ;) :) 

Čo robíš ty vo voľnom čase? Poznáš knihy After? ♥´


Ďakujem za tvoju spätnú väzbu. 
-  tvoja slnečnica Anna


13 komentárov

 1. Boužel, After neznám. :) Ale můj volný čas už není tak rozsáhlý, víceméně se učím, chodím cvičit a blog. Ale snažím se si najít čas i na malování, akorát mi do toho leze ještě brigáda. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ach to ma mrzí. Tiež toho času až tak veľa nemám keďže učenie...ale momentálne keď sa neučím tak robím niektorú z týchto činností vyššie spomenutých. ;)

   Odstrániť
 2. Jeej ja hrám na klasickej gitare a je to môj relax, ukulele som nikdy neskúšala. Mohla by si na blog niekedy hodiť aspoň nahrávku ako hráš ;)
  Recenzie-Kozmetiky

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to je úplná paráda najlepšie je si pri tom voľnom čase aj krásne oddýchnuť. ;) Pochádzam z dosť hudobníckej rodiny. Každý jej člen na niečom hrá. :D

   Odstrániť
  2. A tvojím nápadom si ma veľmi inšpirovala! Keď sa mi to podarí tak sa určite môžte tešiť. ♥´

   Odstrániť
 3. Obdivuji lidi, co umí hrát na hudební nástroj:)!
  Já ve volném čase trávím čas s přítelem, pejskem, kamarády, ale někdy i sama, věnuju čas blogu. Čtení miluju, ale teď jsem dlouho nečetla, kvůli tomu, že toho mám fakt hodně.

  After znám, ale knihy jsem nečetla:).

  Shard of Dreams

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ♥ Každý z nás má na niečo talent a ja milujem to, keď ho objaví a rozvíja. ♥
   Je to naozaj krásne. ♥
   Prajem ti aby si si k tomu opäť našla čas a aby si si našla čas aj na oddych. ♥´

   Odstrániť
 4. Knihy After jsem nečetla a vůbec je neznám. Já se ve volném čase věnuji taky různé tvorbě. Baví mě něco vyrábět, tvořit, vybarvovat omalovánky, hrát si s fimo hmotou, chodit ven se psem, aqua aerobic... Je toho opravdu hodně a na všechno ani nemám čas.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Sme na tom podobne. ;) Teda až na tú fimo hmotu. Ešte som to nikdy neskúšala! Prajem ti aby si si na to ´všetko našla čas. ♥´

   Odstrániť
 5. Máš krásné koníčky :) Mně spoustu volného času zabírá škola, ale snažím se najít si vždycky aspoň chvilku času na blog nebo na čtení :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já moc volného času nemám, ale taky hodně sleduji seriály :) nedávno jsem zkoukla znovu Carrie Diaries a teď jsem objevila Insatiable a je to super :D
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem moc za typy na seriály ako dopozerám Reign tak sa určite pozriem aj na tieto. ;)

   Odstrániť