Recenzia | Depilačné pásiky na nohy a telo VICTORIA beauty


 Po opäť dlhšej dobe ťa vítam pri novej recenzii. ;) ♥


Prišlo leto a s ním aj "veľmi obľúbené" holenie nôh. Ja osobne mám na nohách svetlé chĺpky za čo som veľmi vďačná, ale napriek tomu ak na moje nohy zasvieti svetlo v tom nesprávnom uhle, tak ich je pekne vidieť. 

Najprv som mala v pláne si ich holiť, ale aký to má význam? Po kratšom čase sa opäť objavia a ešte viac hrubšie a viditeľnejšie ako predtým. Netušila som, čo mám robiť. Raz som sa len tak túlala instagramom a narazila som na príbeh LucyPug, kde hovorila o tom, že je rada že si nohy neholila ale depilovala. Neviem presne o čo v jej storke išlo lebo nemám takú úžasnú pamäť, ale dávalo mi to zmysel. 

Keď si nohy holíš, korienok chĺpka tam vždy ostane. Naopak pri depilácii ti ich vytrhne aj s korienkom a to ti zaručí, že tvoje nohy ostanú hladké a bez chĺpkov až niekoľko týždňov. 

Pred nejakým časom som mala ísť na jeden školský výlet. V jeden deň sme mali ísť aj k bazénu a mňa hneď ako prvé napadlo, že si tie nohy musím oholiť. :D 

Chcela som vyskúšať niečo nové a iné, tak som si šla do drogérky kúpiť nejaké depilačné pásiky. Zahliadla som tam tieto, ktoré vyzerali celkom dobre a stáli ma okolo 4 eur. Najprv som váhala či to chcem naozaj kúpiť, keďže môj "super" finančný rozpočet som nechcela míňať na takéto veci ale nakoniec som si ich vzala.  :D 

Keď som sa k depilovaniu konečne odhodlala, otvorila som krabičku v ktorej sa nachádzalo:

20 depilačných pásikov s voskom
2 menšie balenia čistiacich a upokojujúcich obrúskov napustených v mandľovom oleji
Návod na použitie
Tie obrúsky ti už asi nebudem môcť ukázať keďže som ich už spotrebovala.

Ešte pred použitím som si z jedného z pásikov odstrihla jeden menší a vyskúšala ho na pokožke či náhodou nie som alergická na vosk alebo aby som zistila, ako na to bude moja pokožka reagovať. Pred prvou depiláciou ti to odporúčam spraviť tiež. ;)

Pri depilácii môžeš jeden papierik s voskom použiť aj viackrát.

No a moje hodnotenie?
No. Popravde ja si nohy depilovať neviem, pretože som si niekde zabudla tie papieriky s voskom priložiť ale to nevadí. :D Nohy mi to pekne vydepilovalo ale na niektorých miestach mi tam nejaké chĺpky zostali. Asi to bude ešte mojou neskúsenosťou zaobchádzať s týmito pásikmi. Pred odtrhnutím pásika z nohy som jemne zatínala zuby, keďže to je celkom bolestivý proces ale nie je to až tak hrozné... :D Oplatilo sa to a pásiky mi zanechali nohy hladké, až na pár miest ale to  som spomenula vyššie. ;) Obrúsky a aj vosk mi príjemne voňali. ;)

Týmto pásikom dávam **** a pol hviezdičky. Máš skúsenosť s týmito pásikmi? Čo preferuješ viac? Holenie alebo depilovanie?  
Článok nie je písaný v rámci spolupráce. 

4 komentáre

 1. Ja som sa na depilovanie teda ešte nedala, nemám na to odvahu :D Nám sa však doma osvedčil depilačný krém, ktorý chĺpky krásne a najmä bezbolestne odstráni a potom ich už len dáš preč špachtličkou, ktorá je k nemu pribalená. S depilačnými pásikmi mám skúsenosť jedine s tými na tvár a to pri depilovaní chĺpkov nad perou, no vždy som mala problém s tým, že sa mi po tom tie miesta strašne vyhádzali, inak tie voskové pásiky boli super :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. O tom depilačnom kréme som ešte nepočula, ďakujem ta typ! A áno na tvári to musí byť nepríjemné. :/ Inak tiež som sa k tomu chvíľku odhodlávala. :D

   Odstrániť
 2. Aaah epilace. Nesnáším to. Mám hodně tlustý chloupky a ještě jich je hodně. Takže mě to fakt hodně bolí. Je to na prd. Minule jsem byla na brazilské epilaci cukrovou pastou a málem umřela. Psala jsem i článek, ale spíš to nečti, mohlo by tě to odradit. Aspoň holky psaly, že jsem je odradila😁.

  Jinak pásky jsem občas používala na chloupky nad rtem, ale ten nevzhlednej červenej obdélník mě trochu odradil😁.

  Verča ze Ztracena v Praze ║ LEVNÝ NUDE RTĚNKY Z DROGÉRIE? YES, PLEASE!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Fúú tak neviem či by som sa ja odhodlala na niečo takéto ale ďakujem ti za typ a okamžite letím na tvoj článok! :D

   Odstrániť