Môj pes Shaggy a noví návštevníciAhoj. ♥ Prajem ti krásny utorok. ;) Čo momentálne robíš? Ja sa momentálne hrám na snežného muža. :D Dvoje ponožky, jedny tenké, jedny hrubé, tepláky, tričko a na sebe obrovský župan. (Nemám rada zimu.) :D

Tento článok však nebude o mojich zimných výlevoch. ;) Rada by som ti predstavila môjho psa Shaggyho.

Čo ti o ňom môžem prezradiť? Ako som spomínala v niektorom z článkov je to už dedo. Saggyho sme dostali ako darček od našich susedov v roku 2010, takže ho máme v podstate 9 rokov a z toho som si práve teraz na internetových tabuľkách vypočítala, že Shaggy má teraz možno tak 58 rokov.
Dobre, nie je to ešte celkom dedo ale jeho biele chĺpy okolo ňufáka už vypovedajú svoje.

Saggyho mám rada nadovšetko. Vždy keď som k nemu prišla a nebolo mi priamo najlepšie, vedel ma stále nejako rozveseliť. Či už položil svoju labku na moju ruku alebo keď sme sa spolu hrali vždy som sa nespútane smiala.

(Vopred upozorňujem, že sa mi ho na poslednej prechádzke nepodarilo skoro ani raz poriadne, pekne a hlavne nerozmazane odftiť. :D)Tu veľmi chcel ochutnať moju kameru...

Aj keď je už starší tak má stále veľa energie. Keď ho pustíme aby si zabehal po dvore vždy zo svojej búdy vyletí ako šialenec. :D Mám to na ňom veľmi rada. Alebo milujem to keď si čupnem začne si ma ,,nenápadne" značkovať...:D  Ale nie keď si sadnem k nemu na zem, skočí mi do náruče a chce aby som ho hladkala, škrabkala a mojkala. Och áno, to škrabkanie má zo všetkého najradšej. ;) :D

***

No a keď už píšem tento článok, nesmiem zabudnúť na mačky mojej susedky a zároveň najlepšej kamarátky ktoré ma vždy ,,chodievajú navštevovať" (v preklade) chodia ku mne lebo chcú dostať nažrať. :D Kamoška sa o nich poctivo stará, dáva im mlieko a oni, nie...radšej mäso. ;)

Túto nedeľu sa stala taká príhoda, že som sa chcela ísť do sadu najesť lebo bolo pekne. Prichystala som si tam stoličky stôl, knihu. Nakoniec som si tam doniesla aj svoj obed, keď tu zrazu čírou náhodou sa v sade akurát vtedy zjavili mačky. Zacítili ten rezeň a hneď sa začalo žobranie, mňaukanie...ach.
A hádajte čo. Odrezala som im malé kúsky a dokonca ešte chceli aby som ich kŕmila. Hodila som im to na zem a oni sa tvárili, že to ,,akože" nevideli. :D Nahnevala som a tak som šla do kuchyne, zobrala dve kolečká salámy a dala ich im.

So zvieratami je fakt veľká sranda a nechápem ako nám tak dokážu zlepšiť náladu a zároveň nás poriadne vytočiť! :D


Máš aj ty nejaké domáce zvieratko? Ak áno môžeš mi do komentára napísať aj nejakú vtipnú príhodu. Rada si to prečítam. ;) 


Pekný deň. ♥

7 komentárov

 1. Máš krásného psíka. Je super, že má stále tolik energie. Já bych bez psa nemohla být, taky jednoho máme a kolikrát říkám, že se má lépe, než my. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne! Dokážu úplne rozveseliť človeka a zlepšiť mu deň. ♥

   Odstrániť
 2. Já miluju zvířata, pejsek je krásný a kočičky jsou zlaté :)
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť
 3. jezuuus, ten shaggy je hrozně roztomilý!! a je vidět, že pořád rád běhá, aka ta fotka, kde chce sníst kameru :D
  a ty čičiny jsou taky nyny, ale úplně mi připomínají našeho psa, ten když loudí a hodíš mu to na zem, tak to nevidí :DD prostě ho musíš přímo nakrmit, jinak to nechce :D #rozmazlenci

  OdpovedaťOdstrániť