Jesééň
Farby. Žltá, hnedá, oranžová, červená... Skrátka krása. Počasie nádherné, 24 stupňov. Dúfam, že to čo najdlhšie vydrží. ♥ Dnes prinášam iba pár fotiek ktoré som dnes počas prechádzky v lese nafotila a k tomu máličko mojich kecov. :D Ako sa máš? Čo preživaš? Poteší ma tvoja odpoveď. ♥

Poslednú dobu som mala chuť niekde vyraziť. Na výlet vlakom alebo niekde s mojou kamarátkou. Tá mi však povedala, že nikde nejde a železničná stanica sa nachádza pol hodinu autom od mojej dediny kde bývam...takže som si musela program vymyslieť sama. Doslova. :D Mala som chuť niekde vypadnúť. Vieš iba tak. Ja a príroda, Boh, zvieratká (uhm, otravný hmyz, konkrétne lienky) ale tak ten hmyz nie je až tak podstatný...:D


Nakoniec som sa rozhodla navštíviť náš dedinský les zvaný "Potučky". Akurát sa tam pásli kravy a tak som musela chvíľku počkať kým sa odtiaľ všetky kravičky a teliatka presunú na vedľajšiu lúku.


Išla som ďalej no a tu môžte vidieť prekážkovú dráhu. :D Pochop si to ako chceš. Skrátka cesta bola celá ... od kravských ... . Nevadilo mi to, sú to predsa kravičky. :D
Dostala som sa bližšie k lesu a tu už som sa snažila fotiť nejaké tie umeleckejšie fotky. Počasie bolo naozaj na 1! A tie farby...Túto fotku som si už stihla dať aj na môj instagram. :D


Áno, a ešte som sa s tebou chcela podeliť o jeden krásny a farebný západ slnka. Bolo to fotené pred pár dňami. No nie je to krásne? 


Aké je počasie u teba? Máš rada jeseň? 

12 komentárov

 1. Tééda, podzim u tebe vypadá fakt krásně! :) Přesně takový podzim také miluju, ale občas beru i to počasí na teplý, huňatý svetry :).

  TheWayByA

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Na dedine je všetko také farebné...♥ Paráda! A mám to tiež podobne. :D

   Odstrániť
 2. Jéé, tak tam bych chtěla být! :D Teda tu překážkovou dráhu bych klidně přežila, ale jinak je to skvělé. Miluju podzim a obzvlášť, když jsem v přírodě. Taky jsem měla chuť vypadnout a v jiné dny se mi to povedlo, ale zrovna, když jsem mohla do čisté přírody uprostřed ničeho, spustil se déšť.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tá prekážková dráha nebola vôbec hrozná. :D :D No niekedy sa to tak stáva. Určite sa ti podarí ísť na prechádzku aj keď nebude pršať. ;)

   Odstrániť
 3. Tá jesenná príroda je vážne krásna. Občas si želám, aby som bývala niekde neďaleko lesa. :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som už niekedy rozmýšľala o tom, či by som chcela niekedy bývať v meste a prišla som na to, že milujem pokoj a ticho a dedina mi vyhovuje. Možno sa ti to niekedy splní, všetko je možné. ;)

   Odstrániť
 4. Překážková dráha mě pobavila :D Fotky jsou moc krásné, občas je fajn se jít jen tak projít :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som rada! :DD Ďakujem a áno to je. Zistila som, že je dobré občas sa ísť sama niekde prejsť a porozmýšľať. ;)

   Odstrániť
 5. Na mě působí podzim (a zima) vždy strašně depresivně. Ale tvoje fotky mi zdvihly náladu a ukázaly jeho lepší stránky, děkuji :)

  Life by Angellyca

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nádherné fotky! Úplně mi to chybí tady v Londýně :(

  OdpovedaťOdstrániť
 7. To je jako z pohádky! Skvělé, že jsi si našla aktivitu i sama! :)

  OdpovedaťOdstrániť