Veci bez ktorých sa v jeseni a ani v zime nezaobídem.


Áhh...zima je už tu. Vôbec sa z toho neteším a nemám rada keď je vonku príliš zima. Teda...kto by to mal rád, však? :D Niekto to skrátka iba lepšie znáša. ;)


Zistila som, že keď príde zima hneď siahnem po pár produktoch ktoré používam aj pár krát počas roka ale najviac ich využijem práve v tomto studenom období. 


Krém na ruky značky Ziaja
Tento krém je fakt veľmi super. Je vyrobený z kozieho mlieka a úžasne vonia. Okrem vône je na ňom výborné to, že ruky sú po ňom vyživené, hydratované a jemnulinké. ♥ Dokonca sa nestará iba o kožu na rukách ale taktiež o nechty. Mám v tomto období dosť problémy so suchými rukami ale tento krém sa mi o nich pekne stará. ;) :)  Poznáš túto značku? 


Krém na tvár značky LUNA Natural
Tento krémik kúpila domov moja mamka normálne niekde v coop jednote ale musím uznať, že tento krém naozaj veľmi pekne hydratuje a stačí ak si na tvár dáš iba úplne malilinké množstvo. Obsahuje taktiež vitamín E. 


Čučoriedkové vajíčko (balzám) na pery značky Oriflame
Z Orifalemeu si naozaj nič neobjednávam a to z toho dôvodu, že nemám peniaze a ani neviem ako si odtiaľto niečo objedenať. :D Väčšinou sa to objednáva cez katalóg. Moja sestra mala jedno takéto vajíčko doma a druhé presne také isté dostala od kamarátky k narodeninám. Jedno mi darovala, čož ma potešilo pretože vajíčko krásne vonia, nádherne pery hydratuje a na perách je balzám veľmi príjemný.Kniha 
Už dlhší čas som nič nečítala. Nejako ma to na istý čas prešlo a práve teraz som zacítila niekde v sebe, že by som si opäť znova niečo nové prečítala. Džínsový denník už prečítal asi každý správny tínedžer, no ja som sa k tomu dostala až teraz. :D Teším sa ako si ho začnem čítať! Aj knihy určite musím zaradiť do môjho podzimného must have listu. ;)


Článok nie je písaný v rámci spolupráce. Sú to čisto iba moje odporúčania na produkty ktoré sú podľa mňa super. ;)

Aké produkty alebo veci využívaš najviac práve v tomto ročnom období? ;) Ďakujem za prečítanie. ♥

13 komentárov

 1. So zimou som na tom úplne rovnako. Musíme ju proste len prežiť :) ale má samozrejme aj veľa krásnych momentov, na ktoré sa už neviem dočkať. Ja využívam hlavne balzamy na pery, šály (tie milujem), horúcu čokoládu, veeeľa kníh a viac kreslím <3
  Simple but significant

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne tak. :D Niekedy to počasie dokáže vážne prekvapiť, či už v dobrom alebo zlom zmysle slova. ;) Mňám horúcu čokoládu mám aj ja veľmi rada len ju momentálne nemôžem piť lebo som alergická na mlieko.

   Odstrániť
 2. Krémy a pomády na jeseň a zimu kupujem a míňam ako na bežiacom páse. Kniha sa k tomuto obdobiu veľmi pýta. *Džínsový denník je dokonalá vec, vyrastala som s ňou a doteraz ju milujem!
  xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Každý si tú knihu vychvaľuje tak aj ja dúfam, že sa mi bude takto páčiť. ;)

   Odstrániť
 3. Já bych se během podzimu určitě neobešla bez balzámu na rty :) Ale opět jsem si našla cestu ke knížkám, ty k podzimu a zimě patří :)

  Another Dominika | Ze sekáče

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já se během podzimu neobejdu bez svíček :D a balzám na rty nebo pleť je pro mě též velmi důležitý :)

  TheWayByA

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ten krém od Ziaji taky používán a za podzimní nutnost považuji rozhodně balzám na rty a vosky do aromalampy :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som ešte takéto vosky nikdy neskúšala ale už som o nich počula. ;)

   Odstrániť
 6. Thanks you too. I look at your blog. ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ziaja má skvelé produkty, niekoľko z nich som vyskúšala aj ja a bola som veľmi spokojná :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Džínsový denník - to je čistá nostalgia! :) Čítala som ho pekných pár rokov dozadu :) Inak balzam od Oriflamu je tiež klasika, ten som ako mladšia ani nepustila z ruky :D :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť