Godzone Tour| Ide o viac
Ahoj. Mrzí ma, že som tu poslednú dobu ničím neprispievala. Nemala som energiu, inšpiráciu a ani náladu na písanie nejaký článkov. 

Načerpala som novú silu a lásku. 

Nevedela som, že tú energiu mi brali ľudia. Potrebovala som si oddýchnuť od školy, ľudí okolo mňa a potrebovala načerpať silu od Boha. Vôbec som si to však neuvedomovala. 

Každé náboženstvo je iné ale v podstate je stále o tom istom. Viera v jedného Boha.
Každý Ho nazýva inak ale ja to stále ten istý Boh. Chcel, aby som sa k Nemu opäť vrátila a načerpala novú silu. V podstate ani neviem kedy som sa takto pripútala k Bohu.

Je úplne jedno v čo veríš. Ide o to milovať sa navzájom. Človek, človeka. 

Pred rokom som šla na koncert s názvom Godzone. Nevedela som čo mám od toho očakávať...nakoniec to prekročilo všetky moje očakávania. Bolo to silné, plné lásky, energie, božej prítomnosti. 

Čo je to vlastne Godzone? 


Každý rok sa koná turné Godzone v 5 mestách na Slovensku. Minulého roku som bola v Košiciach a tam ma to úplne zasiahlo. Ľudia čo to organizujú a vystupujú tam, majú neskutočný talent a srší z nich len radosť pozitívna energia.
 Ľudia rozprávajú svedectvá o tom, ako im Ježiš(Boh) zmenil život.

Niektorí si myslia, že sa kresťania nevedia baviť. NIE JE TO PRAVDA. 

Je dôležité mať vieru. 

Ako som už písala vyššie nezáleží v čo veríš alebo koľko máš rokov. Skús prísť na Godzone turné do niektorého z nižšie uvedených miest ak chceš zašiť obrovskú moc, radosť, silu a naplnenie. Včera som bola na turné v Prešove v Tatran Handball aréne a bolo to niečo neuveriteľné. Šla som tam sama, pretože tam so mnou nikto nešiel a možno ani nechcel ísť lebo väčšina mojich kamarátov má voči takýmto ,,kresťanským" veciam predsudky. Nechcela som ich nútiť aby tam išli, je to predsa každého slobodné rozhodnutie. Prišli však o veľa. 

Prosím nemaj predsudky a skús urobiť spontánni vec. Vrhni sa do niečoho čo ti možno zmení život. Skús ísť na tento koncert. Uvidíš, že neoľutuješ. ;) 

Chcem ti iba povedať, že si veľmi milovaný,/milovaná. Nikdy nie si sám/sama.

Ach áno, možno sa pýtaš prečo je názov Godzone škrtnutý a pod ním je napísané Ide o viac.
Pretože títo ľudia chcú ukázať, že naozaj ide, išlo a aj bude ísť o viac ako je nejaká značka Godzone. Ide o Ježiša. 

PS.: Aj túto úžasnú songu tam môžeš zažiť naživo! ;)  Určite si to skús vypočuť. ;) Godzone Tour promo 2019:


***


Zdroj fotiek: Instagram @godzonesk  ↑


Zdroj: Ja :D  ↑


Počul/a si už o Godzone? ;) 2 komentáre

 1. Já nejsem úplně tak věřící, věřím prostě v samu sebe. Je ale fajn, že sis odpočinula :).

  TheWayByA

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno to chápem a rešpektujem. Týmto článkom som len chcela ľudí povzbudiť skúsiť niečo nové čo možno až tak nepoznajú. ;) Tento koncert bol naozajstná pecka! ;)
   Ďakujem veľmi za tvoj komentár. ♥

   Odstrániť