|Môj rok 2019|


Čo všetko ma naučil rok rok 2019? 
Nad touto otázkou sa chcem dnes naozaj zamyslieť. Zažila som v ňom veľa úsmevných a šťastných chvíľ ale niekedy som mala obdobia kedy som nemala chuť na nič, bola som veľmi unavená, smutná a nahnevaná. 

Viem však, že aj keď niečo nevyzerá podľa našich predstáv, mali by sme to vložiť do božích rúk a nechať to na ňom pretože On sa o všetko postará. Stále sa učím dôverovať Bohu a nechcieť iba všetko čo chcem ja. 

Chcem sa poďakovať za všetko dobré ale aj zlé čo som sa naučila, lebo všetko zlé nás robí silnejšími a odolnejšími. Ďakujem za Vás, že čítate môj blog aj keď som v poslednom čase nebola na blogu aktívna. Ďakujem za ľudí ktorí ma tešia slovom a láskou a ďakujem za ľudí ktorí sa na mňa len tak na ulici usmiali. 

Ďakujem aj za motýliky a zaľúbenosť s ktorou som tento rok dosť bojovala a sama si teraz uvedomujem, že to ako sa mi niekto totálne páčil mi príde docela vtipné. To ako som všetko prežívala a bolo to krásne a ako som prežívala dosť trapasov. :DD 

Práve teraz vonku sneží tak chcem poďakovať aj za tento sneh, za rodinu, za zdravie, za smiech, za sny a spánok, za kamarátov, za domov, teplo, strechu nad hlavou, lásku, za Vianoce, za to, že Boh pri mne stále je a stojí pri každom z nás aj keď to momentálne necítime.


Tešila som sa z takýchto západov slnka a pohľadov na nebo. Aj letiace stíhačky na "nebách" mi robili strašne veľkú radosť. ♥
Nespočetné výlety na Domašu, či už s rodinou alebo kamarátmi. 


V marci som sa rozhodla si ostrihať vlasy a dať si ofinu! :D (PS.: Ofina už nikdy viac! :D)Spolu s rodičmi sme sa šli pozrieť na krst lode ktorú priviezli z Prahy opäť po 25 rokoch na Domašu. 


Kamarátka Saša k nám prišla na prázdniny. :D Výlet do Košíc s kamarátkou.
Púť do Czenstochowej. ♥   Včerajší výlet s najlepšou kamarátkou Erikou do Prešova. Inak tú kávu na obrázku sme do automatu naťukávali asi 10 krát pretože sme si nevedeli poradiť kde dať peniaze. :DD 

A je ešte mnoho mnoho zážitkov ktoré som prežila ale tie si uchovám v pamäti, pretože toto by bol veľmi, véľmi dlhý článok. :D Vzleť až k výšínám až ku korunám stromov a neboj sa, veď Ja som s tebou, ochránim ťa. Nemaj strach lebo Ja som pokoj. ♥


Prajem ti krásny nový rok 2020. Neboj sa vyjsť zo svojej komfortnej zóny a ukázať všetkým koľko svetla je v tebe.  Prajem aby bol tento nový rok pre teba úžasný a plný krásnych prekvapení. ♥ 

8 komentárov

 1. Přeji Ti, aby pro Tebe byl rok 2020 šťastným rokem, abys byla zdravá, splnila se Tvá přání i plány a Tvůj život se posunul tím správným směrem. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem aj ja Ti chcem popriať krásny Nový rok a nech je plný zdravia a splnených prianí. ♥

   Odstrániť
 2. Nádherný článok, prajem šťastný nový rok ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, aj ja Ti prajem krásny, zážitkov plný(hlavne tých dobrých) šťastný Nový rok. ♥

   Odstrániť
 3. Krásne fotky aj zhrnutie :) Dúfam, že sa Vám na výlete v mojom rodnom Prešove páčilo :) Prajem krásny nový rok plný skvelých chvíľ! :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Bol to iba taký menší výlet ba do Maxu keďže som na instagrame vyhrala lístky zadarmo do kina na akýkoľvek film ale Prešov je krásny. ;)

   Odstrániť
 4. Škoda. že som si tento príspevok neprečítala skôr. Fotka nám vyšla, to musím uznať. Ďakujem za tie dni, ktoré som mohla stráviť u vás a teším sa na prázdniny... Dúfam, že sa uvidíme :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vyšla, vyšla. ;) Určite sa niekedy uvidíme teraz v tejto situácii neviem kedy ale uvidíme. Aj ja sa teším! ;)

   Odstrániť