Moje obľúbené pesničky za poslednú dobu. ♥Ahooj. ♥ Vítam Ťa pri novom článku. Už dlhší čas tu nebol žiadny takéhoto typu. Rada by som sa s tebou podelila o hudbu ktorú momentálne počúvam, tak dúfam, že ťa inšpirujem a niektoré sa možno nakoniec stanú aj tvojimi obľúbenými. ;)

Začala by som asi mojím najobľúbenejším, a to albumom od Seleny Gomez a páči si mi v ňom skoro každá pesnička! Naozaj! :D Odporúčam si pustiť. ;)

(Keď klikneš na obrázok hodí Ťa to rovno na album. ;) ♥)


Ďalej som si obľúbila najnovšiu songu od Jonas Brothers. Úžasný a hlavne vtipný klip a pesnička je veľmi chytľavá a roztancuje každého človeka. ;) ♥Mojími favourite pesničkami sú aj tieto worship pesničky a tu sú niektoré ktoré som si v poslednej dobe obľúbila. ♥


To bolo asi všetko z toho čo tak najviac počúvať. Samozrejme, že nepočúvam iba tieto ale čokoľvek sa mi pritrafí na youtube ale toto sú moji favoriti. ;)  Určite mi daj vedieť v komentároch, či Ťa nejaká pesnička oslovila. ;) Prajem Ti krásny deň. ♥

13 komentárov

 1. Veľmi pekný playlist <3 Počúvam podobný štýl, čiže za mňa jednoznačne palec hore <3
  BRINORA.SK

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tohle naopak není vůbec můj oblíbený styl hudby, ale pár písniček z alba od Seleny zkusím :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A čo rada počúvaš? ;) Veľmi ma zaujíma čo ostatní počúvajú!

   Odstrániť
 3. Moc hezký výběr songů, já poslední dobou poslouchám hodně retro písničky...miluju 90tky! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hezké tipy, Jonas Brothers moc nemusím, ale Selenu mám ráda, na tu určitě mrknu hned jak budu mít chvilku :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Chápem. Nie každému sa páčia rovnaké skupiny a pesničky. Som veľmi rada! ;)

   Odstrániť
 5. Hele, já třeba Selenu nikdy neposlouchala ale písničky Look at her now a Lose you to love me? Milujuuuuu❤. Nikdy nebude mojí oblíbenou zpěvačkou, ale tyhle písničky fakt ráda poslouchám.

  Verča ze Ztracena v Praze | Obrovská nálož oblečení ze ZALANDO - vyplatí se tam nakupovat? | HAUL

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja ich mám veľmi rada. Ja osobne rada počúvam Selenu už od čias Jetixu a Disney. ;) Chápem, každý má iný vkus na hudbu a som rada, že sa Ti pesničky páčili! :)

   Odstrániť
 6. Ahoj! S albumom Rare úplne súhlasím! Je fakt úžasný a myslím si, že tých päť rokov, čo nič nevydala sa oplatilo čakať. Najviac sa mi na tom páči, že jej piesne sú vždy rytmické a veľmi .. také fun :D Ale potom ten album dokáže aj zvážnieť a to sa mi na tom veľmi páči. Mojou šálkou kávy je v posledných dňoch Dua Lipa, lebo jej hudba je jednoducho úžasná a vždy ma roztancuje.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj! Presne tak aj ja si to myslím. ;) Milujem pesničku Lose you to love me. ♥ Áno aj Dua Lipa je super. Už som sa pár krát pristihla ako tancujem na Don´t start now. :D

   Odstrániť