A. V. Geigerová-Sleduj ma| Recenzia na knihuPo dlhšom čase som znova chytila do ruky knihu a začala si čítať.
Óch, ani si neviete predstaviť ako mi to len chýbalo. Mala som istý čas nejaký ten reading blok keď som nečítala nič a ani som veľmi nemala chuť. Pred 2 týždňami som si od kamarátky požičala túto knihu s názvom Sleduj ma. 
V dnešnom článku by som vám ju chcela predstaviť a čosi o nej povedať.

V prvom rade musím podotknúť, že má krásnu obálku. Nie je ani veľmi "prečačkaná". Skrátka jednoduchá a krásna. ;)

Dej je za mňa veľmi zaujímavý a napínavý. Od začiatku až po koniec sa tam niečo deje a stále máte chuť čítať ďalšiu a ďalšiu kapitolu. Úplne som dej tejto knihy hltala. 

Pre koho je kniha vhodná?
Tak za mňa je kniha vhodná pre všetkých. Či už pre mladých alebo aj pre tých starších. ;)


No a o čom kniha vlastne je? Budem sa to snažiť vysvetliť v skratke a hlavne tak aby som neprezradila nejakú dôležitú časť deja. ;)

Dej knihy:
Mladé dievča menom Tessa Hartová trpí agorafóbiou (strach z voľných priestranstiev) a skoro nikdy nevychádza z izby. Jediným únikom z reality pre ňu predstavuje mladý, popový a hlavne krásny spevák Eric Thorn, ktorého má veľmi rada kvôli jeho piesňam. Tessa raz napíše na net fikciu o Ericovi a sledujúci na jej twitteri stále pribúdajú. Eric má zo svojich fanúšičiek strach preto sa rozhodne si vytvoriť falošný profil aby od seba svojich fanúšikov za každú cenu odradil. Náhle sa však ocitne v konverzácii s Tessou. Postupne však zistia, že toho majú dosť spoločného a Eric je rád, že sa má konečne o svojich problémoch komu zdôveriť, Tessa však vôbec nevie s kým si vymieňa svoje správy, keďže Eric sa vydáva pod jeho druhým menom Taylor. Čo sa stane ak sa raz stretnú v realite? Ako Tessa zareaguje? 

Toto bola iba taká skrátená verzia deja. Deje sa tam toho omnoho viac, len som nechcela prezradiť dôležité časti deja. ;)


Ešte som zabudla povedať,že dej vôbec nie je predvídateľný a ten koniec...skrátka...wau, wau, wau. Doteraz rozmýšľam ako sa to asi tak mohlo skončiť a či sa dej skončil tak alebo hentak. :D
Dokonca som sa dozvedela, že má vyjsť aj druhá časť a už sa na ňu nemôžem dočkať. 

Inak dozvedela som sa, že toto je môj 101 článok na blogu a mám z toho neskutočnú radosť. ♥

Maj krásny deň a určite mi daj vedieť, či túto knihu poznáš a ak nie, tak akú knihu práve čítaš. ♥ 

4 komentáre

 1. Je skvelé, že čítaš a že si z knižky nadšená. :) Myslím, že keby som bola v mojich teens, tiež by sa mi páčila. :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já miluju knihy, které mě nutí číst dál a dál, dokud se nedostanu na konec! A když na takovou narazím, většinou se k ní minimálně ještě jednou vrátím. Tahle vypadá super už podle obalu, ačkoli tak se kniha soudit nemá. :-)

  Lucka z Seriouszone

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite Ti potom odporúčam túto knihu! ;) Áno tiež si to musím niekedy pripomínať. :D

   Odstrániť