Článok všehochuti | moje feelings | part 6


Ahoj. Ako sa ti darí? Budem rada ak mi to napíšeš do komentára čo sa práve odohráva v tvojom živote.  ♥ :) V dnešnom článku by som rada hovorila trošičku o mojich pocitoch a o tom ako sa trošku strácam. 

V poslednej dobe sa cítim akási stratená a nesvoja, akoby som nevedela ani kto som, či toto všetko má nejaký zmysel a podobne...
Ráno, keď sa zobudím si nehovorím, že ,,paráda ďalší deň!" ale skôr že ,,uf, zasa to isté dookola." Učiť sa do školy, pozrieť si pár častí zo seriálu, možno večer zájsť do kostola na omšu a ďalší deň mi znova utečie pomedzi prsty. Mám pocit akoby som nevedela ovládať svoj život a svoje rozhodnutia. 

Modlím sa, aby sa toto skončilo ale mám pocit akoby ma nikto nepočul. Poslednú dobu sa mi ani nechce modliť a tráviť čas s Bohom a ja viem, že je to veľmi zlé. Chcela by som ale neviem ako. Neviem ako sa mám modliť a čo robiť. Cítim sa z toho previnilo. Chcela by som byť odvážny a rozvážny človek, ktorému nezáleží čo si o ňom druhí pomyslia, ale, som takáto. Príliš rozmýšľam nad tým, že ak spravím to a to, tak čo si o tom pomyslia iní. 

Stratená vo svojich nezmyselných myšlienkach. V akomsi kruhu z ktorého niet úniku, Ovláda ma strach a úzkosti. Je to skúška? Mojej vernosti? Pretože ak áno mám pocit, že som Boha sklamala. Bojím sa. Mám veľký strach. Čo ak to nikdy neprestane a nezmizne? Čo ak, čo ak...? 

Viem, že toto všetko sú myšlienky od zlého. Viem to. Uvedomujem si to, ale netuším ako sa ich zbaviť. Presne toto chce aby sa dialo ľuďom, aby ich premáhal strach.

Nikdy som nechcela o tomto s niekým hovoriť, keďže som človek, ktorý radšej všetky svoje pocity drží v sebe a snaží sa ich veľmi neprejavovať, ale uvedomila som si, že nie je príliš dobré byť uzavretý do seba. 

O tomto všetkom sa píše v Biblii, že diabol nás bude takto pokúšať, vnúkať nám myšlienky, že sme totálne na nič, neschopní, slabí, necenní, vinní. Chce aby sme podliehali týmto klamstvám, ale ja verím, že aj v tomto mojom zlom období je so mnou Boh a drží ma pevne za ruku, počuje moje volanie a hovorí mi aby som neverila týmto hlúpostiam. 

Viem, a som si vedomá toho, že nie všetci veria a že tento článok Ti môže prísť zvláštny, ale úplne to rešpektujem. 
Chcem ti týmto iba povedať, že ty si tiež veľmi vzácny, milovaný a potrebný človek. ♥ 

Mrzí ma, že tento článok nebol veľmi pozitívny ako väčšina, ale toto sa momentálne deje v mojom živote a chcela som to s Vami zdieľať. ♥

Maj nádherný víkend! 5 komentárov

 1. Podle mě si těmito pocity musí projít každý. I já si tím prošla a měla jsem o tom i blog. Je třeba bouchnout do stolu, zakřičet stop a začít žít. Máme opravdu jen jeden život a nevím dne ani minuty, kdy to skončí. Je lepší být veselý než smutný. A opravdu to jde, když se chce... já sama jsem o svých pocitech s nikým nemluvila, radši je dusila v sobě. Ale teď když na to koukám zpětně, fakt jsem pro změnu nic nedělala. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ♥ Vďaka za tvoj komentár. Máš pravdu. ;) Život máme iba jeden a je to dar. ♥

   Odstrániť
 2. Neboj, bude líp ♥ Moje dny vypadají taky pořád stejně, buď jsem v práci nebo se učím :D Teď mám domluvenou návštěvu u babičky a pak u taťky, tak se už na ně moc těším! :) Nech to volně plynout (svoje pocity) a ono to vždycky nějak dopadne :)

  WantBeFitM

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já věřím tomu, že se všechno děje z nějakého důvodu a tohle období, kdy se cítíš ztracená si máš odžít, aby zase mohlo být lépe :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Každý si něčím takovým projde. Hlavu vzhůru a bude líp. :)

  OdpovedaťOdstrániť