Ako zvládam svoje prvé dni v škole


Leto sa nám pomaly skončilo a ja som si nevedela uvedomiť, že sa o chvíľku opäť vrátim do školy. Veľmi som si zvykla na režim toho, že môžem vstávať kedy sa mi chce, a že mám kopu času na seba a na svoju rodinu.Čas letel a znova prišiel ten dátum. 02. 09. Tešila som sa, že sa znova vrátim do školy a opäť zažijem niečo nové a s ňou príde aj nový režim, ale taktiež mi bolo celkom ľúto, že som sa musela rozlúčiť s teplom a prázdninami.

Večer, deň pred nástupom do školy, mi došlo, že sa to naozaj deje. Tak som si povedala, že sa nejako prichystám. Natočila som si vlasy pomocou jedného návodu. Ten návod na kučery bol tak strašne nepraktický, že som kvôli nemu ani nemohla zaspať. Nie nadarmo sa hovorí, že pre krásu sa trpí. :D

 
Ako prebiehali moje prvé dni?
Oboznámili nás s fúrou opatrení a vypisovali sme množstvo papierov. Pred vstupom do školy nám merajú teplotu a taktiež musíme 2 týždne nosiť rúška. Streda bola taká informujúca, štvrtok sme odovzdávali a dostávali nové knihy a dnešný piatok bol nudný. Fakt, škola sa ani nezačala a ja v nej už teraz nemôžem obsedieť. :D Snáď sa to časom zlepší a znova si zvyknem na novú rutinu. 
Dúfam, že škola bude prebiehať v poriadku, a že všetci prežijeme tento školský rok v zdraví. 
Aj tebe chcem popriať veľa zdravia, a aby si si dávala na seba pozor. ♥


Ešte som vám odfotila (teda nie ja ale moja kamarátka ♥ ) môj outfit, ktorý som mala oblečený v prvý deň. Rolák, čierne rifle, rifľová bunda, čierne balerínky a oranžová kabelka. 

Ospravedlňujem sa za predchádzajúce chyby a pomiešané odseky v článku. 

24 komentárov

 1. Ty vlasy jsou super. I outfit. Uvidíš, že si na školu zase zvykneš.
  Taky si dávej na sebe pozor.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pekný jednoduchý outfit! Ja školu začínam až od 22., našťastie :-D ❤

  Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ❤️ Tak to máš fajn! Držím ti prsty a prajem veľa šťastia v škole. ;)

   Odstrániť
 3. Mně se do školy ani trochu nechtělo, na to vstávání si budu zvykat ještě hodně dlouho :D Jinak ty vlasy vypadají moc dobře :) takže to alespoň stálo za to, i když jsi kvůli tomu nemohla spát :D

  One Loving Girl

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No nejako si už budeme musieť zvyknúť. :/ :D Vďaka, no myslím si, že už tento návod nebudem skúšať. Snáď nájdem nejaký iný a pohodlnejši s rovnakým výsledkom. ;)

   Odstrániť
 4. Každý konec léta probíhá stejně i u mně, radost z nového školního roku a zároveň mi je líto, že končí prázdniny a léto! Outfit je moc pěkný :) a taky ti přeju, ať se ti ve škole daří a zvládneš ho ve zdraví, doufejme, že všechna ta "komedie" brzo skončí!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vďaka. ❤️ A taktiež dúfam, že čoskoro bude lepšie.

   Odstrániť
 5. Máš krásné vlasy <3 Přeji ti, ať probíhá tento školní rok bez potíží a dobře :)

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Máš nádherné vlasy! :) Držím palce, ať školní rok proběhne bez problémů :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Vlasy jsou moc hezké, i outfit :) Já už do školy nechodím a někdy mi to chybí, i když se ne vždy dařilo :D Mám fajn vzpomínky.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem! Mám pocit, že čím sme starší, tým viac si uvedomujeme, ako rýchlo plynie čas. Aspoň u mňa to tak je. Ani som si to neuvedomila a som tretiačka. Verím, že máš nádherné zážitky. ❤️

   Odstrániť
 8. Veľmi ma zaujíma ako to bude popri korone vyzerať. Ja nastupujem až 28, ale trochu sa bojím ako to bude na intrákoch, keďže šesť tisíc ľudí nie je málo. Tajne dúfam, že by to zas zmenili na dištančnú výučbu. Ale okrem toho som chcela povedať, že veľmi pekné fotky
  xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No, tak to by zaujímalo aj mňa ako to bude vyzerať. Ja dištančnú výučbu už asi veľmi nechcem, keďže robiť všetko doma pre mňa nebolo celkom ideálne, ale rozumiem, že niekomu by to aj vyhovovalo. Prajem ti veľa šťastia a zdravia!

   Odstrániť
 9. Snad bude vše už v pohodě! :) Přeji mnoho úspěchů ve škole a sluší ti to. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dúfam, že bude. Ďakujem aj tebe veľa zdravia a šťastia prajem! ♥

   Odstrániť
 10. Krásný outfit! Přeju mnoho štěstí ve škole :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Moc ti to sluší!
  Jinak já už jsem tak ráda, že tohle už mám za sebou a do školy už nemusím, nemám z ní vůbec dobré zkušenosti a vždy když hlásí v září návraty do škol atd., tak z toho mám husinu... a kord ještě v situaci, která je právě teď..
  Tobě ale přeji úspěšný a klidný školní rok!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne! Tak to mi je ľúto, že si si z nej neodniesla veľmi dobré skúsenosti. :/ U mňa to je zatiaľ v pohode len musím skoro ráno vstávať, ale už som si zvykla. A je to veľmi zvláštne v tejto situácii. A tie rúška mať 7 hodín na puse nie je nič príjemné, avšak dá sa to nejako zvládnuť...
   Ešte raz ďakujem. ♥

   Odstrániť
 12. Keby som mohla tak idem na výšku no bohužiaľ už mám deti a nemôžem ich len tak nechať a ísť do školy. Ale keď vyrastú tak určite si urobím aspoň kurz.

  LEOPARD SWEATER IN AUTUMN

  OdpovedaťOdstrániť
 13. To měření teploty a všechno je naprosto šílený. Ale aspoň do té školy chodíš. Já se do školy ani nepodívám, protože rovnou jedeme online...

  Gabux | Poslední článek

  OdpovedaťOdstrániť