Článok všehochuti | back2school | part 7

 


Nedeľa 05. 09. 2021

Kiežby som bola zo školy taká nadšená ako na týchto fotkách. :D Leto sa nám pomaly skončilo a ja som nastúpila do maturitného ročníkaPravdupovediac ma to fakt trošku trošku viac desí a neviem si predstaviť to, ako budem maturovať a či vôbec(kiežby nie (: ).

Posledné letné dni som bohužiaľ strávila doma kvôli upršanému počasiu, ale aspoň som mala čas sa na školu nejako psychicky pripraviť. Vo štvrtok ráno mi budík zazvonil o piatej, takže som sa oficiálne mohla rozlúčiť so vstávaním o ôsmej hodine rannej. :) Ach leto, budeš mi chýbať. Taktiež som mala také tie smutné chvíľky, keď som si uvedomila, že za chvíľu je tu pochmúrna zima, ale dovtedy si však chcem naplno užiť jesenné teplé dni a babie leto. Teším sa však až si budem môcť čítať pri sychravom počasí s čajom v ruke a v teplom objatí deky. 


First day of school outfit:

nohavice - sinsay 

ľadvinka - sinsay 

tenisky - CCC

neviem odkiaľ mám svetrík a jarníček som si požičala od sestry


Pondelok 06. 09. 2021

Včera som mala v pláne dokončiť tento príspevok, ale vďaka krásnemu počasiu som nemohla už dlhšie sedieť dnu. Avšak je super písať článok takto v iných dňoch. Dnes som strávila v škole 4 hodiny. Mala som problém presedieť ich, a neviem, ako to prežijem ak ich mám mať zajtra 7. :) :D Tá karanténa sa na mne fakt podpísala... Po škole som zašla do papierníctva, kde som si kúpila super aesthetic zošity na predmety, ktorých predošlé stránky zošitov sú už plne zapísané. Potom nasledovala cesta na autobus a bola som trochu v divnej nálade kvôli jednému z mojich spolužiakov (neviem čo sa to so mnou deje :) ) tak som sa vnútorne vyrovnala, povedala si, že čo sa má stať Boh to tak zariadi a že sa mám spamätať. :D To spamätávanie spočívalo v tom, že po príchode domov som si spravila kávu, poupratovala si izbu od ranného bombardovania oblečením a iného bordelu, prečítala si 2 kapitoly z knihy, po dlhej dobe si zacvičila Pamelu, šla sa previesť na bicykli, bola pri mačiatkach a teraz to spamätávanie pokračuje pri písaní blogu. Inak, dnes má môj dedko 80 rokov! Woohoo! Ešte som mu oficiálne nezablahoželala, takže to musím napraviť.


Tohto víkendu sa taktiež uskutočnil prvý deň turné Harryho Stylesa v LA o ktorom som celý čas rozprávala (moju sestru to už až štvalo), ale to väčšinou robím, keď som z niečoho nadšená - veľa o tom rozprávam. Rada by som ho raz videla hrať naživo. 


Super a spontánne som sa tu vypísala a už ma nič čo by som tu chcela spomenúť nenapadá. To sa momentálne deje v mojom živote. Dúfam, že vás článok pobavil a že sa čoskoro uvidíme pri ďalšom. Snáď budem mať na blog nejaký ten čas popri škole...


Ako tráviš posledné dni? 

Ako sa máš? 

Počúvaš Harryho Stylesa? 

Ako sa začal tvoj školský rok alebo nástup do práce? Ďakujem ti za prečítanie. 8 komentárov

 1. Úplně té chápu. Léto mizí skoro před očima, a já bych brečela, jak rychle to uteklo! I přes to se těším na útulné dny, dobrý čaj a svíčky za přítomnosti dobré knihy. Na každém období si vždy najdu něco, co mám ráda :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásný článek a maturitní ročník určitě zvládneš levou zadní! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Maturitu zvládneš, není to nic hrozného :) a já jsem dost smutná, že končí léto, nejsem milovník podzimu a aktuálně řešíme stěhování a je toho nějak moc.. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Držím palce v maturitnom ročníku! Ale vôbec nemusíš mať obavy, nie je to ani náhodou také desivé, ako sa zdá 🥰 Z konca leta som i ja trošku smutná, lebo na studené dni sa ani trochu neteším, ale rada by som si užila jeseň naplno a dúfam, že mi nezbehne tak ako júl a august 😅
  A ja dúfam, že čoskoro sa obnovia koncerty aj na európsku časť Harryho turné, lebo mám dva lístky do Prahy (síce úplne dozadu, ale aspoň niečo, haha) a verím, že raz ich aj využijem 😅

  SIMPLYBERENICAINSTAGRAMNOVÝ ČLÁNOK: Průvodce bezobalovými obchody — To pravé z Hané, Ekokočka a Na co obal?

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc ti budu držet se studiem palce, určitě to zvládneš! Mimochodem koupila sis nádherné sešity. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já podzim miluju, ale zároveň ve mně trochu probouzí depky a strach ze zimy, kterou fakt nesnáším. A maturity se určitě neboj, fakt. Já se učila pár dnů předem, a to jsem ve škole byla za celé studium asi dvakrát :D bohužel výška už taková sranda nebude.

  Jinak jsem koukala, že Harry má být v Praze. Já ho sice neposlouchám, ale to jen tak, kdybys nevěděla :D

  OdpovedaťOdstrániť