Školské dni, hudba, Gilmorky a pohoda

 Posledné dni sa toho veľa dialo. Minulý týždeň som na dva dni vynechala školu kvôli nádche, zmeškala som jednu dôležitú hodinu a potom som všetko musela doháňať, ale našťastie som to stihla.

Tento víkend som strávila doma upratovaním a nedeľu som strávila vo sviatočnej atmosfére, keďže sme mali v dedine odpust. Už nejaký ten čas spievam v zbore takže som si v nedeľu v kostole aj zaspievala. Rada sa vtedy stretnem s babami a kamoškami zo základnej školy a tie skúšky spevu pred slávnosťami sú proste také...pekné a akosi to patrí k domovu


Update so sociálnymi sieťami: Musím sa vám priznať, že držať sa od instagramu ďalej sa mi veľmi nedarí, ale určite na ňom trávim o dosť menej času ako kedysi. 


Objavila som kopu nových songov a jednou z nich je aj I cought myself od skupiny Paramore a taktiež nádhernú chválu Tu ma máš, pošli mňa od skupiny Heartbeat. 


Začala som znova pozerať Gilmorky, aby som sa nejako naladila na tú jeseň a aby som sa trochu odreagovala od školy. Seriál som pozerala kedysi dávno, ale absolútne netuším kedy som s pozeraním prestala, ale snáď ho pomalým tempom dopozerám. ;) 
Tiež som si tak trochu uvedomila, že som sa zabudla učiť ale tento víkend som to stihla napraviť keď som sa naučila 5 a polovičku veľkej strany na písomku z makroekonómie, Juhúú. Ešte sa neteš Anna lebo nevieš výsledok. :D 
Minulý týždeň v pondelok sme sa fotili na tablo a na oznamká a dopadlo to podľa môjho názoru celkom dobre. Ja som mala fotky vybrané hneď z prvého kola fotenia a niekto sa fotil možno aj na 5x. Nežartujem. Prekvapivo to boli najmä chlapci. :D 


Tiež by som tu chcela spomenúť aj jeden svoj youtube objav. Kanál sa volá Ruby Granger a to dievča je proste strašne inšpirujúce čo sa týka štúdia a taktiež pôsobí strašene milo, miluje knihy a má taký ten light/dark academia štýl. Určite odporúčam si jej videá pustiť. ;) 


Tiež mám taký malý update čo sa týka internetových prehliadačov a to ten, že som prešla z Chromu na Microsoft Edge a musím uznať, že sa mi páči viac. Mám tu viac užitočných funkcií, ako napríklad čítačku, krajší vzhľad, usporiadanie a je to veľmi super, takže sa na to určite pozrite ak máte "neapplovské" notebooky, hah. Používam ho však len krátko tak uvidím ako s ním budem ďalej spokojná. 


To by bolo pre tento článok všetko. :) 


Ako sa máte? Čo momentálne sledujete/čítate/počúvate? Môžete mi kľudne dať aj nejaký typ na váš obľúbený jesenný song. 


Ďakujem za prečítanie. 


-Anna

6 komentárov

 1. Gilmorky som celé dopozerala pár mesiacov dozadu, ale počas jesene si určite pozriem zopár náhodných častí, lebo tento seriál k jeseni jednoducho patrí 😍 Akurát čítam Annu zo zeleného domu a som veľmi rada, že som sa do toho pustila práve teraz, lebo aj v tejto knihe cítiť tú pokojnú jesennú atmosféru a zbožňujem to 🥰

  SIMPLYBERENICAINSTAGRAMNOVÝ ČLÁNOK: 5 jednoduchých tipov, ako zbytočne neplytvať jedlom

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Gilmorky jsem vždycky sledovala na střední odpoledne po škole, je to skvělý seriál a nikdy mě neomrzel. :D Krásné fotky. :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásny článok, popravde som Gilmorky nikdy nesledovala, skôr som fandila Krok za krokom, či Full House :) Momentálne čítam Tessa Hadley - Bystré dievča a netrpezlivo čakám na ďalšie Taylor's version albumy :)

  ⋒ (Toxická) Pozitivita ⋒ Keď pozitivita ubližuje — bars atelier - ⋒ Instagram

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já teda Gilmorky nikdy nesledovala... :D To je super, že se Ti fotka na tablo hned povedla :) My tablo ani neměli, věnovali jsme se třídnímu filmu, který je u nás na škole tradicí :) S tím Ig to mám stejně jako ty. Většinou jsem na něm, pokud se nudím a není co dělat :)

  WantBeFitM

  OdpovedaťOdstrániť
 5. To je krásný článek <3 a miluju ty fotky! Já zase mám kromě Chromu ráda Operu a ta má fakt hodně vychytávek a antivirus zdarma, takže mě vždy upozorní na podezřelých stránkách:) používala jsem ji hlavně když byla online vyuka, máš tam i postranní lištu s WhatsAppem a Spotify<3
  no každopádně dakujem za krásný článok povzitivnej energie, tvoj blog je moj najoblubenejsi<333
  (preco stale striedam slovencinu a cestinu?)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Musím se přiznat, že jsem Gilmorky nikdy neviděla :D Všichni o tom mluví. Jednou budu muset :D
  Na microsoft edge jsem si zvykla hned, musela jsem, jelikož jsem ho měla nejdříve v práci. Co se týče lišet, tak mi to někdy štve a někdy mi to přijde vhod. .D

  OdpovedaťOdstrániť