Happy New Year my Sunflowers!


Moje blogovanie minulého roku bolo asi tak pravidelné ako moje učenie, aj keď to nerada priznávam, hah. :)


Dokonca som mala poznámku "viac sa venovať blogu" vo svojich novoročných predsavzatiach pre rok 2021. Keď sa za ním (2021) obhliadnem bol to fakt jeden z mojich najťažších ale zároveň najlepších rokov aké som kedy zažila. O veľa veciach, úžasných veciach, neviete a najradšej by som vám tu pridala tisíc hlasoviek o tom čo som zažila. Jednou z tých vecí bola dvojtýždňová prax v Barcelone spolu s mojimi spolužiakmi. 


Plánovala som pridávať články aj počas svojho pobytu tam ale vďaka mojej fascinácii týmto mestom som sa k tomu nejako nedostala a tak mi napadlo, že by som vám mohla všetko spísať do viacerých článkov. Tento blog mám neskutočne rada a bolo mi ľúto len tak zanechať svoju záľubu písania, hoci niekedy som nemala ani o čom písať. Ale to som ja. Nepredvídateľná, nepravidelná, raz taká, inokedy onaká. Dokonca mi už napadlo, či môj blog nečítajú aj tajne moji spolužiaci a kamaráti, ale tak raz som spravila jednu obrovskú chybu a znovu ju neplánujem urobiť. :D Len pekne všetci čítajte. :* Verím, že rok 2022 bude skvelý. Nevieme čo sa stane a čo nás čaká, ale nie je práve to vzrušujúce? Stačí to všetko zveriť Bohu a on sa už postará. 


Prajem Ti všetko dobré v novom roku. Drž sa, choď si za svojimi snami, snívaj, ži naplno, skúšaj nové veci, prekonávaj strach a ja sa na teba budem tešiť pri novom článku! 

4 komentáre

 1. Taky přeji krásný Nový rok.
  Taky jsem si říkala, že se blogu budu věnovat a začnu psát tu knihu, ale nějak jsem se k tomu nedostala.
  Můj blog čtou občas moji kamarádi nebo rodina, záleží jestli před nimi chceš něco utajit. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tobě přeji také jenom to nejlepší do roku 2022, hlavně hodně štěstí a zdraví! :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. S blogováním a pravidelností jsme na tom stejně, ale pořád zastávám názor, že člověk by se neměl nutit a v některých chvílích by si měl dát pauzu. Přeji jen to dobré do nového rok!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Přesně tak, jak píše slečna nade mnou: člověk by se neměl nutit (do blogování, ani do ničeho jiného), pak se z toho vytrácí ta radost z tvoření a publikování... Radši míň, ale s chutí! :) Tak snad bude 2022 dobrej rok. :)

  Ela

  OdpovedaťOdstrániť