Už len jeden deň a sedem hodín
Nedeľa 13. marca 2022 - 22:43

    Neviem či je to nedostatkom jedla a dostatkom kofeínu, ale nedarí sa mi zaspať. Asi sa pýtate, čo za smiešny názov som dala tomuto príspevku. Toto číselné označenie vyjadruje koľko času mi ešte zostáva do písomných častí maturít. Bojím sa? Veľmi si to ešte neuvedomujem, ale ó áno. Som pripravená? Ó to ani v najmenšom netuším. Skôr nie ako áno. Ležala som asi 45 minút v posteli a napadlo mi, že by nebolo také blbé si sem zaznačiť, ako som to prežívala, aby som potom mala na čo spomínať, hah. Momentálne premýšľam o maturitách v smere - "Nebudem sa báť zlého, lebo Ty si so mnou." Táto stať pochádza z Biblie, zo žalmu 23 a stala sa mojou útechou pre nasledujúce dni. Popravde - po úplnej pravde - nie som vedomostne skoro vôbec pripravená na maturitu, ale na druhej strane viem, že to so mnou nie je až tak zlé. Aspoň teda dúfam. :)  Nechcem rozoberať posledné roky školstva, pretože o nich asi každý jeden človek vie, len som v kútiku duše stále dúfala, že sa aj pre nás tohtoročné maturity zrušia. Predsa na nás mala situácia okolo kovidu najväčší dopad no napriek tomu, som rada, že budem mať možnosť normálne a poriadne ukončiť strednú školu. (Dúfam, v to, že úspešne.) Neviem kedy toto čítate, ale prajem vám krásny deň, noc, obed, poobedie, večer...dobre už končím. Potom dám update. 

4 komentáre

  1. Z maturity jsem měla také obrovské nervy, hlavně z ústního zkoušení. Věřím, že to dobře dopadne a budu držet palce! :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Držím palce, jistě to zvládneš levou zadní. Sama vím, jak jsem byla totálně ve stresu, ale nakonec jsem si říkala, že to nebylo tak hrozné. Hodně štěstí na otázky!

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Moc a moc ti držím palce, ale věřím, že to zvládneš levou zadní! :))

    OdpovedaťOdstrániť