*life update* :)

 Veľa sa toho zmenilo a veľa sa toho ešte len zmení. Neviem čím skôr začať. Úspešne som zmaturovala a teraz ma čaká vysoká, ktorá je...dosť ďaleko od môjho domova. Budem bývať na internáte. *Jupí:)* Popravde si tam samu seba momentálne neviem predstaviť so svojim rozpoložením a takpovediac...strachom z ľudí? Som v procese. 


    Toto leto som chcela byť niekde na brigáde, ale bohužiaľ som si nijakú normálnu nenašla. Chcela som znovu tvoriť videá na youtube, ale môj foťák a počítač sa rozhodli pre protest a tak mi neostáva nič iné len sa znovu vrátiť k môjmu milovanému písaniu, hoci som sa posledné dni skoro zrútila pri tom, ako neviem nájsť tie správne slová. Teraz som zistila, že mi to asi lepšie ide so slúchadlami. Teda, skôr s hudbou, ktorá cez ne prúdi. 


    


    Dnešný deň sa niesol v štýle nakladania a zavárania uhoriek, pečenia zdravých oat-banana-kakao-neviem čo ešte muffinov, ktoré sú fakt dosť chutné musím poznamenať a za to sa chcem dnes pochváliť. Tiež som si nedávno z knižnice vypožičala dve knihy. Jednu som už stihla celú prečítať a včera som začala čítať druhú. Ak by ste chceli, môžem sa s vami podeliť aj o to aké to boli knihy a čo si o nich myslí moja romantická duša. Niekedy až príliš romantická. -Naozaj sa mi lepšie píše s hudbou-  Aspoň vidíte koľko myšlienok sa odohráva v človeku s osobnosťou typu INFP. :) 


    Ďalšia otázka nad ktorou premýšľam je že by som začala rozvíjať nejaký svoj koníček. Niekedy, keď som bola mladšia ma toho toľko bavilo... Teraz? Strašne som zlenivela a nenávidím to. Chcem to zmeniť. Zmením to. Zvládnem to. Viem, že áno. Dnes som si tiež po dlhej dobe zatancovala workout od Pamely Reif. Peckovo som sa vyskákala a po pár dňoch si dala výdatnú sprchu. Cítim sa fajn. K tomu všetkému ma dlhoročný kamarát a môj dávny detský crush pozval von, no dnešok som chcela venovať sebe a dať sa dokopy takže som to zdvorilo odmietla. 
    Ja som vám vlastne ani nepovedala čo idem študovať však? Vybrala som si Univerzitu Konštantína Filozofa v Nitre, filozofická fakulta, odbor - editorstvo a vydavateľská prax. Ešteže som si pred maturami niečo z tej slovenčiny zopakovala, hah. Teraz som taká že: ,,Vybrala som si dobre?" Poviem vám pravdu, v Nitre som ešte ani nebola. :D Všetko som robila tak spontánne a keďže rada čítam rozhodla som sa pre tento odbor. Bude sa mi to páčiť? Uvidíme. Dúfam a verím, že tam ma Boh pravdepodobne chcel. Inak by som si to nevybrala však? Som si istá, že ma to niečomu novému naučí.     Stále som mimo z toho, že mi písanie ide teraz tak od ruky. Je jedenásť hodín večer. Chápete? Je-de-násť. Zase ma ráno budú bolieť očí z čumenia do obrazovky počítača a vymýšľania niečoho čo by som chcela uskutočniť. Ešte neviem čo presne to je, ale keď na to prídem, dám vám vedieť. Už ste si asi aj cez moje písanie asi všimli ako roztržito a skákavo píšem. Práve ma začal bolieť chrbát. Mám toto vôbec zverejniť? :DD Ach jaj. Mám plnú hlavu článkov, ktoré by som chcela vydať, ale som strašne nevypočítateľná takže neviem kedy sa tu znovu najbližšie objavím. Momentálne mám čas takže verím, že čoskoro. Dúfam, že ste z môjho blogu ešte všetci nezmizli. 🙁 Chýbali ste mi. 💓- Anna. 💞

Žiadne komentáre